Kaip paremti Baltijos kelio leidybą?

Mieli skaitytojai,

gerai žinome, kad laisvės svoris pakeliamas ne kiekvienam. Kiek turime jėgų kasdieną jį pakelti, tiek oriai ir gyvename.

Laisvė pirmiausia prasideda nuo minties ir teisingai ištartų žodžių. Deja, šiandien jie skandinami neva demokratiškos žiniasklaidos informacijos jūroje, daugeliu atvejų skalaujančioje verslo magnatų ir nomenklatūros kojas.

Esant tokiai situacijai, laisvę vertinančių žmonių mintis į vieną erdvę sujungia ir mums padeda susitelkti laikraštis „Baltijos kelias“.

Iki šiol, padedami geranoriškų talkininkų, per dvejus metus sugebėjome periodiškai kalbėti apie esminius mūsų valstybės ir pasaulio vystymosi momentus. Ne kartą pavyko apginti teisėtus Lietuvos piliečių interesus.

Tačiau šiuo metu laikraščio leidyba komplikavosi. Todėl ryžomės prašyti Jūsų: padėkite „Baltijos keliui“!

Suprantame, kad kasdienio išgyvenimo rūpesčiai slopina galimybes remti piliečių judėjimą. Tačiau laisvė turi savo kainą ir kiekvienas galime sau atsakyti, kiek jos mums reikia.

Viena iš galimybių padėti laikraščiui net neatvėrus piniginės – tereikia skirti 2 proc. sumokėtų pajamų mokesčio laikraščiui „Baltijos kelias“. Tam reikia užpildyti specialias prašymo formas FR0512 ir FR0512P ir jas pateikti Mokesčių inspekcijai. Išsamesnę informaciją ir formas galima rasti interneto svetainėje www.vmi.lt

Kitas būdas – tiesiai pervesti lėšas į „Kito pasirinkimo“ sąskaitą:

Įmones kodas 300048076, sąskaita LT664010042400478176
Bankas DnBNord

Jūsų padedami tikimės išlaikyti „Baltijos kelią“ ir išauginti laisvą laikraštį kartu su piliečių Lietuva!

Laikraščio „Baltijos kelias“ redakcija